מייל עסקי

שירותי מייל מתקדמים לרשימות תפוצה ומיתוג עסקי

מייל עסקי

כתובת המייל אומרת המון על העסק שלך.

כשאתה מתכתב באמצעות המייל והצד השני רואה שכתובת הדואר שלך היא חינמית (ג’ימייל, וואלה, יהאו), המסר שעובר הוא חוסר אמינות ומקצועיות, להבדיל מכתובת מייל שמקושרת לעסק שלך לדוגמה:

avicohen1982@gmail.com

לעומת avi@goodsite.co.il

מעבר לנראות של כתובת המייל, היא משמשת כ”פרסומת לא מכוונת” – כתובת המייל מורכבת מכתובת האתר שלך, ובכל שליחת מייל ללקוח, לחברות או לכל גורם אחר אתה בעצם מפרסם את האתר שלך ומגדיל את המיתוג והחשיפה שלו.

הגיע הזמן להתקדם למייל העסקי שלך.

מקצועיות

כתובת מייל עסקית משדרת אמינות ומקצועיות.

מיתוג

שמך, שם העסק שלך וכתובת אתר האינטרנט מופיעים בכתובת המייל.

זמינות

קבל ושלח מיילים בקלות מכל מקום ומכל מכשיר.

תחזוקה ועדכונים

כל תיבות המייל עוברות שדרוגי תוכנה ואבטחה באופן מתמיד, אנחנו משתמשים בגיבויי תמונה (SnapShot) לגיבוי המידע בשרתים.

צריכים מייל עסקי?

צרו איתנו קשר! אנחנו עונים מהר

 • מהירות וביצועים

  ממשק מיילים מתקדם, מאוחסן על שרתים פרטיים (VPSׁׂ) בישראל, מורכב ממעבדי INTEL XEON מהדור החדש – מבטיח ביצועי מייל גבוהים.

 • מסננים וניהול

  רוצה לחסום שולח מסוים? מקבל דואר זבל? אנחנו מנהלים את מסנני הדואר בשבילך, המיילים המתקבלים עוברים סריקות וירוסים ורוגלה לפני שמתקדבלים בתיבת הדואר שלך.

 • אבטחה והגנה

  תיבות המייל מאובטחות בציוד מתקדם הכולל חומות אש, אנטי וירוסים, נתבים מאובטחים ועוד. בנוסף אנחנו מתקינים באתרי אינטרנט כלים לסינון ספאם.

 • חתימות דיגיטליות

  כל המיילים היוצאים מהשרתים שלנו חתומים דיגיטלית (DKIM, SPF, DMARCׂׂ), מה שמבטיח שהמייל שלך יגיע ליעד ולא לתיקיית ספאם.

מייל עסקי וספאם

מספר גבוה מהודעות המייל מגיעים לתיקיית הספאם, במיוחד כששולחים עשרות או מאות מיילים לנמענים שונים (רשימות תפוצה).

כל מייל נבדק ועובר מספר מבחנים לפני שהוא מועבר לנמען, אותם מבחנים קובעים את אמינות הדואר ואותנטיות השולח באמצעות חתימות דיגיטליות המוטבעות במייל ע”י השרת. העיקריות בינהן הן רשומות DKIM, SPF ו- DMARC.

מרבית המבחנים מבוצעים אוטומטית בעזרת כלי מתקדם לאיתור ספאם המותקן בשרתים – SpamAssassin.

הודעת מייל שלא תעבור את המבחנים, תגיע לתיבת הספאם של הנמען ורוב הסיכויים שהוא לעולם לא יקרא אותה.

ניתן לבדוק את אמינות הדואר שלך בעזרת האתר Mail Tester

מייל עסקי: סדר ארגוני

כל בעל עסק המתקשר באמצעות המייל חייב לשקול מעבר למייל עסקי, העלויות נמוכות והתמורה של האמינות, המיתוג והמקצועיות מגבירות את חשיפת העסק.

באמצעות כתובות מייל שונות ניתן ליצור סדר ארגוני גם לנו כבעלי עסקים וגם ללקוח, במקביל נוכל לוודא שכל מייל טופל באמצעות מעקב משימות.

ניתן ליצור מספר לא מוגבל של חשבונות מייל לפי שמות העובדים או המחלקות השונות בעסק, כך שמחלקת מכירות תקבל אך ורק פניות הקשורות לקנייה בעוד שמחלקת תמיכה תקבל רק פניות טכניות רלוונטיות.

פרויקטים אחרונים

All 4 Horses
Gavish Glass
Gad El
Royal Moroccan

ADstart

כאלה אנחנו

אנחנו מאמינים בתוצאות.

הצלחת הפרסום שלנו נמדדת בתוצאות שהצלחנו לייצר ללקוחות שלנו, והן מדברות בעד עצמן: תנועה ממוקדת יותר, לידים איכותיים ורווחים גבוהים יותר. בכל יום.

ביקורות אחרונות

ADstart
5.0
powered by Google
hadas shaked
hadas shaked
10:56 07 Mar 18
לאחר חיפושים רבים אחר חברה מקצועית ואמינה לעסק שלי הגעתי ל ADstart. הם בנו לי את האתר בצורה הטובה ביותר שיכולתי לבקש והדריכו אותי לאורך כל הדרך במקצועיות ואדיבות. בנוסף קידמתי דרכם את העסק ומרגישים את תנועת הלקוחות שעלתה משמעותית! תודה רבה לכם על הסיוע והעבודה המקצועית. ממליצה בחום לכל מי שמחפש אתר איכותי וקידום משמעותי לעסק!
Elad Korene
Elad Korene
11:32 07 Mar 18
חוצפה ישראלית עם טאצ' אירופאי זה השילוב המוצלח ביותר לדעתי, זה ההקשבה וירידה לפרטים מביאה לתוצאות ללא תחרות והשורה התחתונה זה תוצאות! אל תבזבזו כסף אצל חברות אחרות, תשקיעו כסף בחוכמה!
מובילי אהרון
מובילי אהרון
15:25 07 Mar 18
פנינו לניר כדי לבנות אתר אינטרנט וקידומו. ניר היה קשוב לכל מה שביקשנו. האתר יצא הרבה מעבר למצופה ולא יכולנו לבקש שירות יותר טוב דואג להסביר לנו על כל צעד בסבלנות רבה. ממליצים בחום!!
Allforhorses Israel
Allforhorses Israel
11:16 07 Mar 18
עבדנו עם אינסוף אנשי מקצוע מהתחום, אין לי מספיק מילים להודות לניר ול-adstart. השרות הכי רציני מקצועי ואדיב שניתן לקבל ומוביל לתוצאות מעולות
עבור לפרופיל גוגל

לקוחות & שותפים

 

Pin It on Pinterest

שתפו אותנו!