פרסום בפייסבוק

מתעניינים בפרסום בפייסבוק?

שלחו לנו הודעה, אנחנו עונים מהר :)

פרסום בפייסבוק – Like it or not.

בין כל אפשרויות הפרסום הקיימות היום, פייסבוק נחשבת לפלטפורמת הפרסום הממוקדת ביותר שיש לעולם האינטרנט להציע.

מערכת השיווק בפייסבוק משתמשת בנתונים האישיים של הפרופיל שלנו כדי למקד ולהתאים את הפרסום באופן מושלם, יכולות פילוח השוק המוצעות לנו מאפשרות להגיע לחתך מדויק של לקוחות פוטנציאלים לפי איזור מגורים, גיל, מין, תחומי עניין, מצב משפחתי ועוד. פייסבוק מספקת פרסום מסוג Push – מודעות הפרסום מופיעות לגולש ב”דחיפה” ללא שום צורך בפעולה מצידו, בעוד שהפרסום בגוגל מוגדר כ Pull, המשתמש צריך לבצע פעולה (חיפוש) כדי לגרום למודעה להופיע.

פרסום בפייסבוק לעסקים

מדי יום גולשים בפייסבוק מעל 600 מיליון משתמשים – חברות, עסקים ובעלי מקצוע רבים הבינו את הפוטנציאל האדיר שמונח לפניהם ומיהרו להשתלב בפלטפורמה הפרסומית של פייסבוק כחלק אינטגרלי במנגנון השיווק העיסקי.

כבעלי עסקים, פייסבוק מקנה לנו יתרון עצום במיתוג וחשיפת העסק שלנו, השימוש בתכנים גרפיים (תמונות וסרטונים) מאפשר לנו למשוך את תשומת ליבו של הגולש ולהניע אותו לבצע פעולת המשך (לייק לדף, קניית מוצר, הרשמה, יצירת קשר ועוד), מלבד השימוש בעזרי מדיה למשיכת קהל, פרסומות גרפיות איכותיות עוזרות בבניית יחסי אמון בין הגולשים למותג.

עלויות הפרסום בפייסבוק נמוכות עד כדי תשלום של $0.3 לקליק (בערך שקל), בהתחשב בזאת שמודעות הפרסום מופיעות רק אצל קהלי היעד שהגדרנו מראש, אנחנו משלמים רק על לקוחות פוטנציאלים איכותיים שהסבירות שיבצעו רכישה או יצרו קשר גבוהה מאוד.

למי מתאים פרסום בפייסבוק?

האמת, שכמעט לכולם. מעבר לאפשרויות הנרחבות למשיכת לקוחות חדשים, הפרסום בפייסבוק מאפשר לעסק שלנו להחשף ע”י אלפי אנשים, ליצור חברויות והחשוב מכל – לתת יחס אישי, כשלקוח פונה אליך בדף הפייסבוק יש לך כבר את כל המידע עליו (שם, מקום מגורים ועוד) זאת ההזדמנות של העסק שלך לבנות יחסים אישיים עם לקוחות ולהגדיל את האמון שלהם בך ובשירותים שלך.

יתרון נוסף של הפייסבוק על רשתות פרסום אחרות הוא אפקט הויראליות. ברגע שמשתמש שיתף או אהב פוסט מסוים, החשיפה גוברת ושאר חבריו לפייסבוק נחשפים מיידית לתוכן וכן הלאה. ככל שהתוכן מעניין וייחודי יותר, כך גדל הסיכוי שיהפוך לויראלי.

© כל הזכויות שמורות - ADstart.co.il | הגשר 1, גבעת אלה. טלפון: 04-3727012

Pin It on Pinterest

שתפו אותנו!